Naświetlanie CtF

 
DM System

Naświetlanie CtF

Naświetlamy na naświetlarce bębnowej renomowanej firmy Purup-Eskofot: ImageMaker B1, oferującej krótki czas ekspozycji i wyjątkowo wysoką dokładność. Bardzo duża powtarzalność pozwala nam zadowolić najbardziej wymagających klientów. Nowoczesny RIP zapewnia zupełną zgodność ze standardem PostScript level 3. Stała kontrola densynometryczna gwarantuje uzyskanie zawsze wiernych kolorów, a duży wybór szerokości filmów zapewnia maksymalną oszczędność.

Impozycja do formatu B1+ wykonywana jest bez dodatkowej dopłaty!

Pragniemy poinformować, iż pliki do naświetlenia przesyłać mogą Państwo za pośrednictwem serwera FTP oraz na nasz adrese-mail: studio@dmsystem.com.pl

Cennik naświetlania na filmie

szerokość filmucena netto za 1 metr bieżacy filmu
355 mm39,50 zł
508 mm58,50 zł
760 mm89 zł
Szanowni Państwo,
Z nieukrywanym żalem i przykrością pragniemy poinformować o konieczności podniesienia ceny naszych usług naświetlania filmu. Podwyżka w wymiarze 16-19% ma obowiązywać od 1.07. b.r. i związana jest bezpośrednio z podniesieniem przez dostawcę materiałów do naświetlania tj. chemii i filmu (nowe ceny na te materiały obowiązują nas już od 1.06.b.r.). Mam nadzieję że wykażą Państwo zrozumienie dla zaistniałej sytuacji i nie wpłynie to negatywnie na naszą dalszą współpracę.