Naświetlanie CtF

 
DM System

Naświetlanie CtF

Szanowni Państwo,
Niestety wraz z Nowym Rokiem dosięgła nas następna podwyżka ceny fimu poligraficznego od jedynego w Europie producenta i dostawcy tego materiału, firmy Agfa. W związku z tym z głębokim żalem i przykrością pragniemy poinformować o konieczności podniesienia ceny naszych usług naświetlania filmu. Podwyżka w wymiarze 20% ma obowiązywać od 1.01.2021. Mam nadzieję, że nie wpłynie to negatywnie na naszą dalszą współpracę i przynajmniej na rok lub dwa ustabilizuje sytuację cenową na tą usługę. Poniżej przedstawiamy nasze nowe ceny usługi fotonaświetlania filmu:

Naświetlamy na naświetlarce bębnowej renomowanej firmy Purup-Eskofot: ImageMaker B1, oferującej krótki czas ekspozycji i wyjątkowo wysoką dokładność. Bardzo duża powtarzalność pozwala nam zadowolić najbardziej wymagających klientów. Nowoczesny RIP zapewnia zupełną zgodność ze standardem PostScript level 3. Stała kontrola densynometryczna gwarantuje uzyskanie zawsze wiernych kolorów, a duży wybór szerokości filmów zapewnia maksymalną oszczędność.

Impozycja do formatu B1+ wykonywana jest bez dodatkowej dopłaty!

Pragniemy poinformować, iż pliki do naświetlenia przesyłać mogą Państwo za pośrednictwem serwera FTP oraz na nasz adrese-mail: studio@dmsystem.com.pl

Cennik naświetlania na filmie

szerokość filmucena netto za 1 metr bieżacy filmu
355 mm47,40 zł
508 mm70,20 zł
760 mm106.80 zł